tv3.lv

Mēģinot cietumā ienest divus taisnajā zarnā paslēptus telefonus, vīrietis saņem naudas sodu

Zemgales rajona tiesa Ogrē piespriedusi 50 eiro naudas sodu kādam vīrietim, kurš Rīgas Centrālcietumā mēģināja ienest divus taisnajā zarnā paslēptus mazgabarīta mobilos telefonus, rakstīts publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

2019. gada 7. martā 10:30

Tajā norādīts, ka vīrietis bija ieradies Rīgas centrālcietumā, lai izciestu sev agrāk piespriesto trīs gadus un vienu mēnesi ilgo cietumsodu. Veicot pilnu personas kratīšanu, jostas lejas daļā nostrādājis metāla detektora signāls, uzrādot, ka vīrieša ķermenī atrodas svešķermenis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veicot pārrunas, vīrietis atzinies, ka viņa taisnajā zarnā atrodas mazgabarīta mobilais telefons “GT Star”, kuru vīrietis izvadīja no sava ķermeņa un atdeva.

Taču atkārtotas pārbaudes laikā atklājās, ka vīrieša ķermenī atrodas vēl viens svešķermenis. Pēc pārrunām vīrietis atzinās, ka viņa taisnajā zarnā atrodas vēl viens mazgabarīta mobilais telefons “Nokia LB Star”, arī šo mobilo telefonu vīrietis izvadīja no sava ķermeņa un atdeva inspektoriem.

Savā paskaidrojumā vīrietis norādīja, ka viņš Rīgā bija saticis kādu nepazīstamu vīrieti, kurš viņam prasījis, lai notiesātais ienes cietumā divus mobilos telefonus. Šis vīrietis arī viņam iedevis minētos telefonus, kā arī ieteicis tos ielikt prezervatīvā un ievietot taisnajā zarnā. Notiesātais vīrietis norādīja, ka personu, kas viņam lūdza veikt nelikumīgās darbības, viņš nav pazinis.

Tiesas raksturojumā par vīrieti norādīts, ka viņam ir 11 klašu izglītība un metinātāja specialitāte. Līdz apcietinājumam viņam nav bijusi oficiāla darba vieta, bet neoficiāli vīrietis strādājis būvniecībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm