tv3.lv

Mēģinot nozagt bruģi, vīrietis iekuļas nepatikšanās ar policiju

Agrā darba dienas rītā, kad lielākā daļa pilsētnieku vēl saldi dusēja, Pārdaugavas ielās patrulējošo policistu uzmanību piesaistījis kāds stāvs, kas darbojies ceļa remontdarbu zonā.

Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Krauze

“Likumsargi pamanīja pie vienas no bruģa paletēm rosāmies aizdomīgu vīrieti, kurš bija ticis pāri norobežojumam, kur atradās sakrāmētais bruģis un mēģināja to nozagt. Autopatruļas darbinieki, to redzot, nekavējoties apturēja operatīvo un devās pie vīrieša. Taču vīrietis, redzot policija darbiniekus, nometa to bruģi turpat krūmos un metās bēgt ar velosipēdu.”

“Stāvi! Stāvi, teicu!” sauca likumsargi.

“Kāpēc man stāvēt? Kas noticis?” attrauca vīrs.

Policisti centās noskaidrot cēloni: “Kāpēc bruģi zodz? Brauc šurpu!”

“Ejam,” piekrita vīrs, vaicājot – “Kāds bruģis?”

Policisti izskaidroja. “Tas, ko tur ņēmi.”

Vīrs turpināja izlikties, it kā nekas nebūtu noticis, vēlreiz vaicājot, kas noticis un apgalvojot, ka neko neesot zadzis.

Pēcāk sirmais kungs teicās, ka neko sliktu nav gribējis, tikai vienu akmeni paņēmis, taču, apskatot notikuma vietu, kārtībsargi saprata, ka bija mēģināts paņemt vairāk.

“Gribēju iesālīt, nu… Ko jūs par tādiem sīkumiem. Viens akmens taču maksā vienu santīmu. Vajag taču cilvēcīgi attiekties,” vecais vīrs lūdzis, ar ko policisti gan nebija mierā, norādot, ka nav nozīmes, kāda iemesla dēļ un cik daudz ņemts, zādzība paliek zādzība.

Vīrietis tika aizturēts un nogādāts tuvākā policijas iecirknī.

Visticamāk, būvuzņēmējam nodarītā skāde tik tiešām ir salīdzinoši neliela, līdz ar to pret garnadzi netiks ierosināta krimināllieta un vīrietis tiks cauri vien ar administratīvo sodu. Taču ieraksts par šo ne pārāk komplimentējošo notikumu vēl labu laiku būs lasāms sirmā vīra biogrāfijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm