Meklēšanā esošs vīrietis ar bezvēsts pazudušu nepilngadīgu meiteni “atlaiž grožus” pirtī!

Savdabīga kompānija – vairāki nepilngadīgi jaunieši un viens pilngadīgais sarīkojuši pirti, lai mierīgi – bez pieaugušo uzraudzības – kārtīgi atlaistu grožus!

2017. gada 25. decembrī 21:11

Turklāt bariņa vadonis izrādījies policijas meklēšanā, bet viena no jaunajām dāmām datubāzēs figurējusi kā pazudusi bez vēsts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ap četriem rītā mūzika, smiekli un skaļās sarunas Martas ielas iekšpagalmā tā nokaitināja nama iedzīvotājus, ka viņi lūdza policistu palīdzību. Pavisam drīz notikuma vietā ieradās viena no Centra pārvaldes patruļām. Ieraugot kārtībsargu ierašanos, pirts viesi metās bēgt.

Lai arī lielākā daļa jauniešu pret notiekošo izturējās ar sapratni, kā jau ikvienā kompānijā, atradās kāds, kurš gribēja “izcelties”. Šoreiz tas bija kāds divdesmitgadnieks, kurš ne tikai lamājās un izrādīja agresiju pret policistiem, bet arī “pajokoja”, ka ir policijas meklēšanā.

Likumsargi atzīst, ka rezultāti šī izsaukuma vietā patiesi pārsteidza. Noskaidrojās, ka agresīvais puisis tik tiešām atradās meklēšanā, tādēļ pēc paviesošanās ātrajā palīdzība viņu nogādāja Valsts policijas iecirknī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm