“Mēs bijām šķīrušies jau kādu laiku” – vīrietis, atriebjoties bijušajai, publiski sadedzinās pie viņas loga

Kāds Dzegužkalna iedzīvotājs nedēļu pirms 38 dzimšanas dienas publiski padarīja sev galu savas bijušās draudzenes mājas pagalmā, tieši zem sievietes dzīvokļa logiem. Vīrietis apzināti izvēlējās publisku vietu, kur atriebties savai mīļotajai par attiecību pārtraukšanu. Sieviete joprojām atrodas šoka stāvoklī, taču apkārtējie viņu mierina, sakot, ka notikušais nav viņas vaina.

2019. gada 25. novembrī 21:19

Svētdien Dzegužkalnā kāda pensionāre mierīgi uzkopa savu dzīvokli, pat nenojaušot par turpmākajiem notikumiem, kas šokēs visus Vilhelma Kreslera ielas tuvāko namu iedzīvotājus. Sieviete notiekošo redzēja caur virtuves logu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ap plkst. 17.00 ēkas pagalmā parādījās kāds vīrietis, kurš rokā turēja degvielas kannu. Viņš no galvas līdz kājām nolaistījās ar šķidrumu un pēc tam sevi aizdedzināja.

Pensionāre sauca palīgā savu dēlu, kurš panikā skrēja pie degošā cilvēka: “Vienkārši dega vīrietis, un viss. Mans dēls viņam uzlēja virsū ūdens spaini. (DP: Kad tika uzliets ūdens, izdevās liesmas nodzēst?) Nē, nē, tur bija par vēlu. Viņš dega viss. Un pēc tam zvanīju “ātrajiem”. Pati esmu šokā, neko daudz nevaru pateikt.”

Kāds cits kaimiņš stāsta, ka vakarā atgriezies mājās un ieraudzījis mirušo cilvēku guļam zālājā. Arī viņš sākumā nespēja noticēt tam, kas noticis viņa pagalmā, un centās traģēdijai meklēt citu izskaidrojumu.

Tikmēr trešā stāva iemītniece, kas vēlējās palikt anonīma, bija informēta par vīrieša pašnāvības motīvu un sniedza policijai paskaidrojumus. Mirušais izrādījās viņas bijušais draugs. Vīrietis nespēja pārdzīvot šķiršanās sāpes un atriebās sievietei tik skarbā veidā, kādu nebija gaidījis neviens.

“Mēs bijām šķīrušies jau kādu laiku. Viņš visās attiecībās, kad šķīrās, viņš draudēja ar pašnāvību. Šajās viņš to izdarīja. (…) Es zināju. Viņš mēģināja kārties. Pēc tam viņš pateica, ka ir izlēmis sadedzināties pie maniem logiem, es neuztvēru to nopietni. Viņš ir daudz draudējis. Es neticēju vienkārši. Pašķīrāmies un pašķīrāmies, bet nu… Man tas nebija viegli, protams, bet viņam, izrādās, bija vēl grūtāk,” stāsta bijusī draudzene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija par notikušo ir uzsākusi izmeklēšanu, taču visas pazīmes liecina, ka trīsdesmit septiņus gadus vecais vīrietis dzīvību sev atņēma apzināti.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm