“Mēs neko nenoliedzam” Videokameras palīdz notvert huligānus Salaspilī

Bet nu, stāsts par kādu jaunekļu četrotni, kurai domājams tuvākajā laikā, vēl ne reizi vien, būs jāiegriežas Salaspils policijas iecirknī. Viņu huligāniskās izdarības naksnīgajā pilsētā sīki un smalki dokumentējušas videonovērošanas kameras.

2021. gada 1. aprīlī 21:45

Nakts vidū, viens no Salaspils videonovērošanas centra darbiniekiem monitoros ievērojis kādu jautru jauniešu četrotni, kas bezbēdīgi slājusi pa praktiski tukšajā pilsētas ielām. Tā kā bija nakts un cilvēku nebija daudz, videonovērošanas centra darbinieks nolēma šo kompāniju “pieskatīt”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un šoreiz, darbinieka priekšnojauta izradījās pareiza, jo tikai pēc dažām minūtēm kompānija devusies uz parku netālu no pareizticīgo baznīcas Skolas ielā, kur par jauniešu “upuri” kļuvis laternas stabs. Tika izsauktas papildus patruļas, jo policijai bijis skaidrs, ka uz vietas neviens nepaliks un nāksies iesaistīties meklēšanā. Kāds liecinieks pa mājas logu norādīja, kurā virzienā aizskrēja jaunieši un arī videocentra darbinieks deva norādījumus par to, kur varētu būt meklējami jaunieši un divi tika aizturēti.

Viens no jaunekļiem bija nepilngadīgs, savukārt otrs, nesen sasniedzis pilngadību. Jau pirmajās sarunas minūtēs inspektoriem kļuva skaidrs, ka abi, ir tā teikt, ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta.

Ir ļoti labi redzams kā jūs, četri jauni cilvēki laužat. No sākuma vienu stabu, tad otru stabu.

Nu, labi. Mēs neko nenoliedzam. Jūs tiesā pierādiet, ka mēs laužam kaut ko… Bez attaisnojumiem.
Nevajag, nevajag. Es šim esmu jau gājis cauri. Ar pieaugušajiem šitas neies cauri.

Rezultātā, abi aizturētie nogādāti vietējā Valsts policijas iecirknī, kur par notikušo uzsākta lieta.

Starp citu, kopš 2018. gada kad šeit izveidots parks, huligāni salauzuši jau septiņas laternas. Diemžēl, pirmo piecu bojātājus, tā arī nav izdevies notvert, jo iepriekš, šeit nebija kameru. Šis ir pirmais incidents, kopš šo vietu pieskata polcisti un, kā redzams, kameras pamatīgi apgrūtina huligānu dzīvi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm