“Mežavairogu” patversmes iemītnieki gaida ciemiņus

2017. gada 9. decembrī 22:29

Nu jau par ikgadēju tradīciju Ziemassvētku laikā kļuvusi “Degpunktā” komandas ciemošanās pie mūsu mazākajiem brāļiem patversmēs. Arī šogad raidījuma komanda viesosies Ķekavas novada “Mežavairogos”.

Ziema, kā pēdējos gados ierasts, apgriezienus uzņem lēni un “Mežavairogu” patversmē gandrīz visi dzīvnieki joprojām ir aktīvi un gaida ciemiņus.

“Ja esat dzīvnieku draugs vai gribat par tādu kļūt, 26. decembrī, pēc Ziemassvētku svinībām ieplānojiet laiku nelielai ekskursijai uz Ķekavas novadu,” aicina raidījums “Degpunktā”.

Dzīvnieku patversmē jau no laika gala sastopami arī savvaļas dzīvnieki, kas nonākuši šeit jo bijuši savainoti, bet tagad atkopušies un kļuvuši par iestādes patstāvīgajiem iemītniekiem. Un viņi visi labprāt saņemtu kādu apēdamu dāvanu svētkos.

“Ja ir kādas neskaidrības, ko labāk vest un dāvināt dzīvniekiem, sazinieties ar patversmes saimniekiem pa tālruni 26479144 vai meklējiet informāciju “Mežavairogu” “Facebook” lapā. Uz patversmi drīkst ņemt līdzi un staidzināt arī savus dzīvniekus. Izdomājiet, varbūt vēlaties kādu četrkājaino draugu adoptēt. Tātad tiekamies 26. decembrī, no plkst. 12 līdz plkst. 16 “Mežavairogos”, ikvienu aicina “Degpunktā” komanda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm