Mīklainos apstākļos vīrietis sabiedriskā transporta pieturā gūst dzīvībai bīstamus apdegumus

Pagaidām mīklainos apstākļos dzīvībai bīstamus apdegumus guvis kāds klaidonis, kas nakti pavadīja vienā no Purvciema sabiedriskā transporta pieturām. To, ka vīrietim nepieciešama palīdzība, pamanīja aculiecinieks un nekavējoties lūdza palīdzību operatīvajiem dienestiem.

Pirmdienas rītā pie sabiedriskā transporta pieturas Dzelzavas ielā, blakus tirdzniecības vietai “Narvesen” stāvēja likumsargu auto. Visticamāk, nojume tika apsargāta līdz brīdim, kamēr ieradīsies eksperti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veikala pārdevējai nebija jausmas, kas īsti ir noticis. Sieviete spriež, ka pieturā bijis neliels ugunsgrēks un stāsta, ka pie tirdzniecības vietas kameras nav izvietotas, kas naktī pieredzēto būtu nofilmējušas. Veikala pārdevējai ir taisnība, naktī ap trijiem patiesi nojumē izcēlās ugunsgrēks un uz adresi izbrauca ugunsdzēsēji. Palīdzība bija nepieciešama kādam klaidonim.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka ierodoties notikuma vietā, glābēji ieraudzīja, ka vīrietim aizdevies apģērbs. Pēc mediķu lūguma vīrietis apliets ar ūdeni, lai izslēgtu apģērba gruzdēšanas iespēju.

Likumsargi ziņo, ka operatīvos dienestus izsauca kāds aculiecinieks. Mediķi vīrieti nogādāja slimnīcā kritiskā stāvoklī un bez samaņas. Neoficiāli zināms, ka cietušajam apdeguši 70% procenti ķermeņa.

Valts policijas pārstāve Gita Gžibovska informē, ka saistībā ar notikuša Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas. Ir nozīmēta ekspertīze, pieprasīti video no notikuma vietas un policija skaidro notikušā apstākļus.

Iespējams, vīrieti kāds aplējis ar degtspējīgu šķidrumu un aizdedzinājis, varbūt klaidonis pats nolēma pagalam sāpīgā veidā šķirties no dzīves. Bet, iespējams, noticis nelaimes gadījums, piemēram, ar nenodzēstu izsmēķi, kas bieži vien kalpo par traģēdiju iemeslu iekštelpās. Nolēmām veikt ekspetimentu, lai noskaidrotu cik viegli ar degošu cigareti ir aizdedzināt dažādus audumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījums “Degpunktā” sekos līdzi izmeklēšanai, lai saprastu, kas tad īsti naktī notika sabiedriskā transporta pieturā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm