tv3.lv

Moča īpašnieks atguvis viltus pircēja bezkaunīgi Ķengaragā nozagto spēkratu

6. maijā “Degpunktā” vēstīja par kādu bezkaunīgu motocikla zādzību Rīgā, Ķengaragā, kur jauns puisis ”aptina ap pirkstu” pārdevēju un, aizbildinoties ar nepieciešamību veikt testa braucienu, nozuda ar visu spēkratu, ko saimniekam dienu vēlāk tomēr izdevies atgūt.

Lasi vēl: Krāpnieks, tēlojot ieinteresētu pircēju, testa izbraucienā no pārdēvēja nozog moci

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Matīss pavadīja nemierīgu vakaru, pārbaudot komentārus zem savas publikācijas sociālajos tīklos un gaidot zvanu no policijas, lai uzzinātu jaunumus par savu “BMW” motociklu. Īsi pirms deviņiem vīrietim iezvanījās telefons, kāds svešinieks paziņoja, ka tik tikko bija redzējis aprakstam līdzīgu moci netālu no Plakanciema. Spēkratu pa grantētu ceļu esot stūmis kāds gados jauns vīrietis. Ilgi nedomājot, Matīss iesēdās mašīnā un brauca uz norādīto vietu, kur viņš sastapa policistus, kurus bija izsaucis aculiecinieks.

“Policija paziņoja, lai uzgaidām, lai paši nemeklējam, bet policija pati neatrada, tad mēs devāmies palīgā meklēt un paši arī atradām viņu, ar visu motociklu, stāvot uz grantēta ceļa malas,” stāsta Matīss.

Norādītajā vietā sastaptais vīrietis bija tas pats viltvārdis, kurš iepriekš uzdevās par pircēju, bet rezultātā braucamrīku nozaga. Saprotot notiekošo, garnadzis mēģināja aizlaisties, taču Matīss viņu panāca un aizturēja, bet beigu beigās ļaundarim tomēr izdevās izrauties un aizskriet pāri pļavai uz meža pusi.

“Kinologs ar suni arī meklēja, gāja līdzi pa mežu, mēģināja viņu atrast, bet nu neveiksmīgi. Tur pie ūdens, ļoti daudz ūdens bija uz lauka, un smarža kopumā pazuda,” stāsta spēkrata īpašnieks, kurš saka lielu paldies “Facebook” un cilvēkiem, kas dalījās ar publikāciju, attiecīgajā situācijā viņu atbalstīja un cilvēkam, kas pamanīja spēkratu, lai arī tas viss izdotos.

Lai arī motocikls ir veiksmīgi atgūts, būs nepieciešami zināmi ieguldījumi tā savešanai tādā darba kartībā, kādā tas bija pirms zādzības. Garnadzis ir apskādējis virsbūvi, iztukšojis degvielas bāku un nosvilinājis sajūgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kas attiecas uz zagļa turpmāko meklēšanu, domājams, ka noskaidrot viņa atrašanās vietu policistiem vairs nebūs grūts uzdevums, jo ir skaidrs, ka puisis ir no Plakanciema apkārtnes un tas meklējamo personu loku krietni sašaurina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm