tv3.lv

Narkomāni no veikala Ulbrokā nozog alkoholu un pārtiku

Visticamāk, iekams ieiet veikalā un īstenot likumpārkāpumu, proti, nozagt pārtikas preces un alkoholu, vīrieši injicēja prāvu narkotiku devu, tā teikt, drosmei un pārliecībai.

Par aizliegto vielu lietošanu liecināja aizdomās turamo izskats jau pēc zādzības. Neparastā gaita, steidzīgais temps un lielais maiss bija iemesls, kāpēc policisti piebrauca un pārbaudīja svešinieku identitāti. Tad arī apstiprinājās, ka vīrieši ir neadekvātā stāvoklī, bet nesamais – pilns ar precēm, par kurām nav samaksāts.

Viens no vīriešiem atzina, ka bija iegājis veikalā “Top!”, bet noliedza, ka mantas ņemtas no turienes, bet gan no mājām.

Viena aizturētā somā uzietas pudeles ar viskiju, bet līdzdalībnieka krājumos – higiēnas preces un pārtikas produkti, piemēram, siers, rieksti un sviests.

Ropažu novada pašvaldības policijas inspektors Sandis Gedominskis norāda, ka veikals informēts par notikušo un revīzijā pēcāk konstatēja preču pazušanu un pazudušo preču atbilstību tieši tam vienību skaitam, kas atradās pie vīriešiem. Ātri bojājošās preces tika atdotas atpakaļ veikalam.

Valsts policisti, pārbaudot zagļu identitātes, atklāja, ka vienam no viņiem ir pat četras aktīvas lietvedības un pārkāpējs izsludināts meklēšanā dažādos policijas iecirkņos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrieši nenoliedza, ka preces zagtas, lai tās realizētu citiem, ātri iegūstot skaidru naudu. Vajadzība ātri, iespējams, tajā pat dienā tikt pie skaidras naudas bija acīmredzama.

Taču uzrunātais vīrietis noliedza, ka viņam ir šļirces vai ka viņš lieto narkotikas, skaidrojot, ka vien smēķē zālīti.

Par spīti aizturēto centieniem attaisnoties, pie viņiem atrasta izlietota šļirce, kurā, visticamāk, tiks atrastas narkotiku paliekas.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm