tv3.lv

Narkotiku reids mācību iestādēs Saldū: astoņi skolēni, iespējams, atradušies narkotisko vielu ietekmē

Pirmdien Valsts policijas (VP) uzraudzītā reida laikā mācību iestādēs Saldū pieķerti astoņi skolēni, kuri, iespējams, atradušies narkotisko vielu reibumā, informē VP pārstāve Madara Šeršņova.

2019. gada 12. martā 17:07

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Saldus medicīnas centra narkologiem un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologiem veica pārbaudes mācību iestādēs Saldus iecirkņa apkalpojamā teritorijā ar mērķi pārbaudīt, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite – lietošana, glabāšana un realizācija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Suņi norādīja uz astoņiem audzēkņiem, kuri, iespējams, ir lietojuši narkotiskās vielas. Lai pārbaudītu šo faktu visiem jauniešiem tika nozīmētas ekspertīzes.

Šobrīd policijā par notikušo ir uzsāktas administratīvās lietvedības, līdz tiks saņemti ekspertīžu rezultāti un varēs saukt jauniešus pie likumā paredzētās atbildības.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

Jaunieši, uz kuriem norādīja suņi, ir vecumā no 16 līdz 19 gadiem, tostarp ir divas meitenes. Savukārt divi no jauniešiem gada laikā jau iepriekš ir sodīti par narkotisko vielu lietošanu.

Policija atgādina, – ja šāds pārkāpums tiek konstatēts atkārtoti gada laikā, tad ir paredzēta kriminālatbildība.

Šāda veida pārbaudes notika iepriekš un tiks veiktas arī turpmāk.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm