tv3.lv

Nāvējoša “izklaide” – pie Šķirotavas stacijas gājis bojā vīrietis, kurš mēģināja vizināties, pieķeroties pie vilciena

Ceturtdien netālu no traģēdijas vietas “Degpunktā” satiek dzelzceļa apsargi. Situācija ir saspringta, jo incidents noticis apsargājamā teritorijā, kur drošības dienestiem ir jārūpējas, lai tā nebūtu pieejama nepiederošiem, taču vienam asu izjūtu cienītājam it ka slēgtā zonā tomēr izrādījās atvērta un pārgalvis šķīrās no dzīvības.

Vietējais apsardzes dienests, kas gadā par drošību šajā teritorijā publiskus komentārus par notikušo nesniedza, bet sazinoties ar “Latvijas Dzelzceļa” pārstāvjiem, kļuva zināms, ka tiešām dienas pirmajā pusē zem vairāku tonnu smaga vilciena sastāva pakļuva aptuveni 30 gadus vecs vīrietis, kas mēģināja pavizināties uz vagoniem. Adrenalīna medniekam zaudējot līdzsvaru un krītot no braucošā sastāva nebija ne mazāko cerību uz glābiņu. Viņa piezemēšanos nepamanīja pat mašīnists.

Šogad dzīvību dzelzceļa tuvumā zaudējuši jau astoņi cilvēki. “Latvijas dzelzceļa” pārstāvis norāda, ka ne visi šie traģiskie gadījumi tiešā veidā saistāmi ar ekstrēmu izklaidi, bet iekļūstot nelaimē uz sliedēm, risks šķirties no dzīvības, gūt smagas traumas ar paliekošām sekām vai invaliditāti – ir visai liels.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm