Neadekvāts vīrietis Pļavniekos uzmācīgi prasa naudu un sper automašīnām

Ikviens auto īpašnieks, kuram kaut reizi apskādēts auto, zina nepatīkamo sajūtu, kāda pārņem, kad, atgriežoties pie braucamrīka, pamanāt, ka to sabojājis kāds huligāns. Pavisam nesen šāds ļaundaris uzglūnējis vairākiem Pļavnieku iekšpagalmos novietotiem auto, taču pēc sava uzbrukuma nekur tālu tā arī nav ticis.

2017. gada 19. decembrī 21:56

Gaišā dienas laikā kārtības sargu auto patruļas stūrētājs piespiedis gāzes pedāli. Viens no kolēģiem, kurš ikdienā vienatnē pieskata kādas skolas apkārtni, pa Pļavnieku iekšpagalmiem sācis vajāt ļaundari.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Guntis Bērziņš, pie policistiem vērsusies kāda sieviete, kura nodevusi informāciju par kādu vīrieti – viņš nācis klāt un prasījis naudu. Vīrietis policistiem paskaidrojis, ka viņam pietrūkstot naudas, lai varētu nokļūt līdz savai dzīvesvietai. Kārtībsargi ieteikuši tā nedarīt, jo naudas prasīšana uzmācīgā veidā ir pārkāpums. Kungam ieteikts doties mājās ar kājām, un sākotnēji licies, ka viņš tā arī darīs.

Tomēr acīmredzot vīrieti kas bija pamatīgi saniknojis, jo pēc sarunas, nogājis pārsimts metru, viņš sācis spārdīt ielas malā novietotus auto. Par laimi, to laikus ievērojis kārtības sargs, kurš ar acu skatu vēl pavadījis streipuļojošo tipiņu.

Pēcāk apskatot automobiļus, atklājies, ka huligāna pēdas nospiedumi redzami vismaz uz diviem braucamrīkiem. Vienam no tiem pat palikusi milzīga acīmredzama bukte. Tā kā šajā gadījumā automobiļu īpašniekiem varētu būt radušās materiāla rakstura pretenzijas, vīrietis tālāk nodots kolēģiem no Valsts policijas. Visticamāk, pret šo iepriekš tiesātu vīrieti tiks ierosināta jauna lieta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm