tv3.lv

Nemierā ar kaimiņa atbalstu Ukrainai sieviete ar fekālijām apsmērē viņa auto

Carnikavas pagasta, Gaujas ciemu, jau ilgstoši ir pārņēmis divu kaimiņu konflikts, kas vakar sasniedza savu pēdējā laika lielāko kulmināciju. Aleksandrs, no rīta iznākot pie savas vieglās automašīnas, ieraudzīja visai nepatīkamu ainu – kaimiņiene pa visu viņa mašīnas virsbūvi bija izsmērējusi fekālijas, apmētājusi ar izkārnījumiem spēkrata stiklus un uz automašīnas spoguļa uzkarinājusi plastmasas maisiņu ar izlietotu tualetes papīru. Šī nebūt nav pirmā reize, kad agresīvā kaimiņiene liek par sevi manīt.

Konfliktā iesaistītais Aleksandrs Šileiko stāsta, ka kaimiņienei jau no sākta gala ir nepatika pret kaimiņiem latviešiem un latviešu tautu, viņa skandalējas ne pirmo reizi un par jebkuru sīkumu, – ir neskaitāmi video, kas to apliecina. Bijuši arī neskaitāmi iesniegumi policijā.

Aleksandrs stāsta, ka pirms kāda laika bijis Ukrainā un tikai salīdzinoši nesen no tās atgriezies. Viss Ukrainā notikušais un pārdzīvotais ir vīrieti aizkustinājis, tāpēc viņš nolēmis pie mājas izkārt Ukrainas karogu un uz automašīnas uzlīmēt uzlīmi, kas pauž atbalstu kara plosītajai valstij. Diemžēl kaimiņienes nostāja par notikumiem Ukrainā ir radikāli pretēja.

“Vakardien, nezinu, viņai uznāca kaut kādi “melnie”, viņa vēlreiz nāca un izteica nepatiku pret Latvijas tautu un Ukrainas karogu. Es centos daudz neklausīties, ko viņa runā, jo zinu, ka viņai patīk daudz izmantot lamuvārdus,” viņš saka.

Ar to kaimiņu strīds nebūt nebeidzās. Sieviete savu agresīvo attieksmi devās izrādīt vēl vairākas reizes, uz kurām Aleksandrs īpaši nereaģēja, bet gan turpināja darīt savas lietas, tomēr brīdī, kad kaimiņiene kļuva vēl uzbāzīgāka, tika ieslēgta mūzika.

Aleksandrs skaidro, lai nebūtu jāklausās kaimiņienes vārdos, viņš izdomājis uzlikt skanam Ukrainas himnu. Taču tas sievieti vēl vairāk provocējis. “Ik palaikam dzirdēju: “Jūs te latvieši ar ukraiņiem visi sapūsiet!”,” stāsta Aleksandrs, norādot – kaimiņiene ir ļoti neapmierināta ar to, ka uz viņa mājas plīvo Ukrainas karogs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz konflikta vietu devās arī Carnikavas pašvaldības policijas vīri, kuri lietas materiālus tālāk nodeva Valsts policijas darbiniekiem. Savukārt policijā par šo gadījumu ir uzsākta resoriskā pārbaude un tiks skaidrots notikušais. Diemžēl agresīvo kaimiņieni “Degpunktā” sastapt neizdevās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm