Nenoskaidroti ļaundari pretī policijas iecirknim Ķengaragā pamatīgi “apstrādājuši” kādu auto

Savu saimnieku Ķengaragā, Aviācijas ielas daudzdzīvokļu ēkas pagalmā, gaida kāds apskādēts “Audi”. Ņemot vērā noņemtos riteņus un izdauzītos stiklus, iedzīvotāji uzskata, ka kāds savdabīgi atriebies, taču par ko – pagaidām vēl nav skaidrs.

Ķengaraga iedzīvotāju uzmanību piesaistījis kāds skumja paskata “Audi” spēkrats, kas nedēļas nogalē izjaukts pa detaļām. Automašīna stāv pagalmā un tiek iemūžināta garāmgājēju mobilajos telefonos.

Interese par aptīrīto automašīnu radusies divu iemeslu dēļ, skaidro vietējie. Pirmkārt, konkrētais “Audi” neesot no tiem vērtīgākajiem un tā apzagšana garnadžiem lielu guvumu nenesot. Tas liekot domāt, ka nodarījums paveikts citu, personīgu iemeslu dēļ. Vietējie iedzīvotāji dzirdējuši, ka tie, iespējams, esot kādi narkomānu ķīviņi.

Otrs iemesls, kāpēc zādzība esot netipiska, ir paša notikuma vieta. “Audi” skādēts piecdesmit metrus no Ķengaraga policijas iecirkņa ieejas durvīm.

“Piekritīsiet, lai automašīnai noskrūvētu visas četras riepas, nepieciešams zināms laiks. Turklāt, blakus ir policija. Varbūt tā ir atriebība, man citu variantu nav. Es nesaprotu, kas jāizdara, lai tādā veidā zaudētu savu automašīnu,” stāsta mājas iedzīvotājs.

“Jābūt ļoti bezbailīgam cilvēkam, lai šādi izdemolētu automašīnu tieši pretim policijas ēkai. Viss var būt.”

Policijai pagaidām nav informācija par to, vai “Audi” īpašnieks vērsies iecirknī ar iesniegumu par zādzību, bet iedzīvotāji ziņo, ka likuma sargu ekipāžas ir strādājušas notikuma vietā. Tikmēr vietējie prāto, cik ilgi automašīnas vraks rotās daudzdzīvokļu ēkas pagalmu un vai saimnieks neplāno to aizvākt prom.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm