tv3.lv

Nepilnu divu mēnešu laikā aukstums Latvijā prasījis 18 cilvēku dzīvības

No 15. janvāra līdz 1. martam Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti 18 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana.

2018. gada 6. martā 13:43

Kopumā pagaidām aukstums prasījis 13 vīriešu un piecu sieviešu dzīvības. Vecākais no nosalušajiem ir kāds 76 gadus vecs vīrietis, kurš tika atrasts uz ielas Jēkabpilī. Viņš alkoholu nebija lietojis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunākais cilvēks, kura nāve iestājusies no ķermeņa atdzišanas, ir kāda 33 gadus veca sieviete, kura atrasta telpās Rīgā. Arī šī sieviete nebija alkohola reibumā.

Attiecīgajā periodā vislielākā alkohola koncentrācija asinīs reģistrēta kādam 62 gadus vecam vīrietim, kurš atrasts Viļakas novadā. Viņa alkohola koncentrācija asinīs bija 3,19 promiles. Kopumā no visiem mirušajiem seši cilvēki bija alkohola reibumā, bet par sešiem cilvēkiem vēl nav saņemti rezultāti.

Kā informēja VTMEC trīs no mirušajiem atrasti uz ielas, septiņi – telpās, bet deviņi – citur. Visvairāk mirušo atrasti Latgalē, no kurienes VTMEC nogādāti astoņi cilvēki, Rīgas reģionā atrasti pieci cilvēki, Zemgalē – trīs, Vidzemē – divi, bet Kurzemes VTMEC netika nogādāts neviens cilvēks, kura nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Savukārt no pērnā gada 1. oktobra līdz 15. janvārim VTMEC nogādāti 35 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm