“Nevarēja sagaidīt mammu, tādēļ devās viņu meklēt.” Kādēļ Sarkandaugavas trīsgadnieks pats aizgāja no mājām

Par spīti dažādām sociālajām kampaņām, kas brīdina neatstāt bērnus ne mirkli bez uzraudzības, atrodas vecāki, kuri nebeidz pārsteigt ar savu vieglprātību. Rīgā kāds trīs gadus vecs puisēns devās mātes meklējumos, jo viņam apnika pavadīt laiku mājās vienatnē.

8. martā īsi pēc plkst. 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Sarkandaugavā, kur kāda iedzīvotāja uz ielas atradusi aptuveni trīs gadus vecu bērnu bez pieaugušo uzraudzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarkandaugavā kādas sievietes uzmanību piesaistījis mazs zēns, kas viens klīdis pa pagalmiem un skaļi saucis mammu. Puisēns neesot bijis apģērbies atbilstoši laikapstākļiem, tādēļ garāmgājēja nav spējusi viņu tā vienkārši atstāt uz ielas un nolēmusi par bērnu ziņot pašvaldības policijas darbiniekiem.

Mazais zēns bija drosmīgs, paklausīja policijas darbiniekus un labprāt atbildēja uz viņam uzdotajiem jautājumiem. Puika mācēja pastāstīt, kā viņu sauc un arī iemeslu, kādēļ viens atradās laukā. Viņš nav varējis sagaidīt, kad mamma pārnāks mājās, tādēļ nolēmis doties viņu meklēt.

Brīdī, kad policistiem jau bija izdevies noskaidrot bērna personību un dzīvesvietu, pie kārtības sargu auto piesteidzās kāda izmisusi sieviete. Izrādās, ka viņa bija trīs gadus vecā zēna māte.

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm