tv3.lv

Nezināms ļaundaris pārdur automašīnu riepas

Septiņus kriminālprocesus izpelnījies 18 gadus vecs vīrietis no Daugavpils, kurš alkohola reibumā, ejot mājās, sabojājis vairāku automašīnu spoguļus, kafijas automātu, daudzdzīvokļu mājas liftu un kāpņutelpā esošās mantas. Savukārt Rīgā, Brasas mikrorajonā, naktī uz pirmdienu kādam bijis līdzīgs domu gājiens un ir apskādētas vairāku spēkratu riepas.

”Volvo” ir viens no daudziem, kas palika bez gaisa riepās, jo acīmredzot kādam garāmgājējam niezēja nagi apstaigāt un apdurstīt svešu automašīnu riepas. Dāvids par sava braucamrīka apskādēšanu uzzināja sociālajos tīklos: “Draudzene skatījās “Facebook”, un Brasas grupā parādījās ziņa, ka rindā astoņām mašīnām pārdurtas riepas. Kāds vienkārši gājis garām un sadūris.”

No kaimiņiem vīrietis dzirdējis, ka rajonā ne pirmo reizi vietējie no rītiem attopas pie nebraucošiem spēkratiem un nākas pārplānot dienu, kā arī visnepatīkamākais, protams, ir neplānoti tēriņi. Pie blakus mājas ir uzstādītas videonovērošanas kameras, iespējams, no ierakstiem radīsies skaidrība par vainīgo.

“Daļēji ir aizdomas, bet viņas ir nepamatotas, tāpēc grūti kādu apsūdzēt, ja nav pieķerts pie rokas,” norāda Dāvids.

Kā “Degpunktā” noskaidroja policijā, pagaidām gan neviens cits bez Dāvida iesniegumu likumsargiem nav uzrakstījis.

“Šobrīd Valsts policijas Rīgas Brasas iecirknī saistībā ar notikušo ir saņemts viens iesniegums no automašīnas īpašnieka un ir uzsākts kriminālprocess par tīšas mantas bojāšanu,” norāda policijā.

Valts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus un ikvienu, kuram ir izmeklēšanai noderīga informācija. Informēt policiju iespējams, zvanot Valsts policijas Rīgas Brasas iecirknim pa tālruņa numuru 67030630 vai pa Valsts policijas vienoto diennakts tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm