tv3.lv

Notiek izmeklēšana par Rēzeknē un Krāslavā konstatētām nelikumīgām alkohola ražotnēm

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes un Krāslavas iecirkņu amatpersonas pagājušās nedēļas nogalē saņēma informāciju par nelikumīga alkohola ražotnēm, par ko uzsākti kriminālprocesi un notiek izmeklēšana, informēja VP.

2021. gada 26. februārī 17:06

VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas 2021.gada 20.februārī, veicot operatīvos pasākumus, Rēzeknē noskaidroja 1963.gadā dzimuša vīrieša saistību ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgu apriti – nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, glabāšanu un pārvietošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kratīšanas laikā tika izņemti 400 litri nezināmas izcelsmes alkoholiska, kā cukurs, raugs un ierīce, kas izmantojama alkohola izgatavošanai.

Par nelegālajām darbībām ar akcīzes precēm, vīrietim draud kriminālatbildība- par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pagājušā nedēļa bija sekmīga nelegālo akcīzes preču apkarošanas jomā arī VP Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirknim, kura amatpersonas 19.februārī, veicot operatīvos pasākumus, Krāslavā noskaidroja 1941.gadā dzimuša vīrieša saistību ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgu apriti – alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu ražošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju.

Kratīšanas laikā tika izņemti 168 litri nezināmas izcelsmes alkoholisko dzērienu, 150 litri degvielas, 1080 gabalu cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes marķējumu, 176 gabali dažāda kalibra šaujamieroču patronas, kā arī ierīce, kas izmantojama alkohola izgatavošanai.

Tā rezultātā tika uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu (ražošanu), uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm