tv3.lv

“Novilka bikses un izrādīja savu mantību!” Policisti Vecrīgā pieķer nepiedienīgu futbola fanu

Pagājušajā nedēļā Rīgā uz Latvijas un Polijas izlašu futbola maču bija ieradies prāvs poļu futbola fanu pulks. Spēles dienā viesi uzvedušies visnotaļ pieklājīgi, nekādi ārkārtēji incidenti policijā nav fiksēti. Tomēr daži atbalstītāji mājup devušies ar soda protokolu kabatā.

2019. gada 14. oktobrī 22:01

Lai gan ceturtdienas vakarā, kad norisinājās futbola spēle, līdzjutēji uzvedās kārtīgi, daļa no viņiem bija nolēmuši palikt Rīgā arī brīvdienās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā informē Rīgas pašvaldības policija, sestdienas naktī Rīgas pašvaldības policija saņēma ziņas no videonovērošanas centra darbiniekiem, kuri bija piefiksējuši četru vīriešu kompāniju un to, kā viens no vīriešiem brīdī, kad viņiem gāja garām sievietes, novilka bikses un “kārtīgi izrādīja savu mantību”.

Protams, šāds veikums pašā pilsētas centrā nepalika nepamanīts, pārkāpēja tālākajām gaitām sekoja videokameras acs, un drīz vien kompānija sastapās ar policistiem.

Sākotnēji vīrieši izlikās, ka nesaprot, par ko ir runa, taču policijas darbinieki parādīja viņiem video ierakstu. Vīrietis, kurš iepriekš bija vilcis nost bikses, policistiem ar žestiem rādīja, ka ir iereibis un viņam ir kauns par izdarīto. Ņemot vērā, ka šajā rīcībā ir saskatāmas sīkā huligānisma pazīmes, vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots sods 250 eiro apmērā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm