tv3.lv

Nozaga tītaru un piedzirdīja: atrakciju parka darbiniekiem trūkst vārdu par cietsirdību pret dzīvnieku

Kāds bezpalīdzīgs putns Imantā kļuvis par upuri cilvēku nejēdzīgai izklaidei. Trīs vīriešiem šķita amizanti tītaru nozagt un spīdzināt, līdz viņus atrada policija. Dzīvnieks nejūtas pārāk labi, un viņu apskatīs veterinārārsts, bet jautrajai kompānijai tagad draud kriminālatbildība.

2020. gada 2. decembrī 21:09

Rīta pusē Imantā, pa Akāciju ielu, pastaigājās iedzērušu vīriešu kompānija. Vienam no viņiem bija dzimšanas diena, un “svētku noskaņās” bariņš izdomāja 34 gadus veco puisi iepriecināt. Sarūpētā dāvana bija nozagts putns, kas ganījās pa vietējo atrakciju parku. Kā stāsta atrakciju parka darbiniece, tad vīrieši vienkārši atlauza sētu, iekļuva parkā un aiznesa tītaru. Viņai zināms, ka vīrieši ar vilcienu devušies uz Bulduriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl – Trīs vīrieši dzērumā no mini zoo nozog tītaru; pēc aculiecinieku ziņotā policija vainīgos operatīvi aiztur

Pateicoties iedzīvotāju vērībai, zādzība tika pamanīta laikus. Izdevies pat iefilmēt vīriešus darbībā, proti, brīdi, kad viņi lavās starp kokiem ar tītaru rokās. Cilvēki, ieraugot dīvaino skatu, zvanīja policijai, kas reaģēja ātri. Ieraugot policijas auto tuvošanos, vīrieši nozagto putnu palaida, bet tāpat viņi tika aizturēti, arī putns tika veiksmīgi atrasts un nogādāts atpakaļ.

Melnais, aptuveni piecus kilogramus smagais tītars ir atgriezies mājās, bet nejūtas labi. Līva saka, ka vīrieši viņu mocījuši, ar varu lejot tam knābī alkoholu. Putns, visticamāk, ir saindējies, jo uzvedas apātiski.

Šodien dzīvnieku apciemoja veterinārārsts, bet tikmēr visi trīs ļaundari tiks saukti pie atbildības, sola policijā. Šī nav pirmā reize, kad vīrieši nodarbojas ar huligānismu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm