Operatīvie dienesti paspēja laikus – no drošas nāves izglābts sirmgalvis

Āgenskalnā veikta glābšanas operācija, kurā plecu pie pleca strādāja policisti, glābēji un mediķi. Šis ir kārtējais stāsts par to, ka vajag pievērst uzmanību tam, kas notiek kaimiņu mājokļos.

2017. gada 14. decembrī 21:49

Trešdien, 13.decembrī, pēc trīs dienu ilgiem centieniem sazvanīt kādu sirmgalvi, kurš mīt vienā no Mazās nometņu ielas nama dzīvokļiem, radinieki sadūšojās lūgt ēkas apsaimniekotāja palīdzību. Vīrietis uzklausīja satrauktos ļaudis un solīja palīdzēt. Dodoties uz norādīto īpašumu, nama apsaimniekotāju darbinieks pamanīja gaismu pazudušā vīra dzīvoklī. Tomēr uz klauvējieniem pie durvīm neviens neatbildēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drīz vien notikuma vietā ieradās kārtības sargi, kuri, novērtējot situāciju, secināja, ka bez ugunsdzēsēju glābēju dalības šoreiz neiztikt.

Šajā situācijā radinieku rūpes un apkārtējo palīdzība glāba kunga dzīvību. Kā izrādījās, viņš pirms pāris dienām piedzīvoja pēkšņas veselības problēmas, pakrita un zaudēja spēju pārvietoties.

Sirmgalvim turpat notikuma vietā mediķi sniedza pirmo palīdzību, pēc tam nogādājot cietušo tuvākajā ārstniecības iestādē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm