tv3.lv

Pabeigta izmeklēšana par trīs personu saduršanu ar nazi Ķengaragā

Aizdomās par triju personu saduršanu ar nazi Ķengaragā Valsts policija (VP) pērn aizturēja 1988. gadā dzimušu vīrieti. Pagājušonedēļ policijas darbinieki pabeidza lietas izmeklēšanu.

23. maijā 16:46

Pagājušonedēļ Valsts policijas darbinieki pabeidza izmeklēšanu un nodeva prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu par miesas bojājumu tīšu nodarīšanu trim personām. Noziegums tika izdarīts sadzīviska konflikta rezultātā starp nepazīstamām personām pērn Rīgā, Ķengaraga mikrorajonā, uz ielas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau iepriekš ziņots, ka 2021. gada 25. aprīlī ap pulksten 00.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirknis saņēma izsaukumu uz Rīgu, Višķu ielu, kur sadzīviska konflikta laikā vīriešu trijotnei uz ielas uzbrucis kāds garāmgājējs un ar nazi nodarījis smagus un vidēji smagus miesas bojājumus. Vainīgās personas identitāte drīz vien tika noskaidrota un uzsākti personas meklēšanas pasākumi.

Aizdomās par šo noziegumu Valsts policija 2021. gada 29. aprīlī aizturēja 1988. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā.

Sākotnēji vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet vēlāk persona tika atbrīvota no apcietinājuma pret drošības naudu.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm