Pamatīgi iereibis viesstrādnieks no Polijas Purvciemā sarīko iespaidīgu skandālu

Ceturtdienas vakarā policisti Rīgā traukušies uz vienu no Ilūkstes ielas daudzstāvu namiem. Tā kāpņu telpā, tik tikko bija sagūstīts ārkārtīgi agresīvs vīrietis, kurš lauzies kāda dzīvokļa durvīs, spārdījis tās ar kājām un meties virsū mājas iedzīvotājiem, kuri centušies ko aizrādīt.

2019. gada 1. martā 22:19

Kā izrādās, agresīvo vīrieti, kurš ko nesaprotami murminājis, aizturējis kāds atbraukušo policistu kolēģis, likuma sargs no kādas citas Rīgas policijas pārvaldes, kurš, būdams savās mājās, saņēmis telefona zvanu no savas māsas, kura dzīvo šajā mājā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Protams, saņemot šādu ziņu, jaunais vīrietis, kurš mitinās netālu, steidzies palīgā un drīz vien kopā ar vēl kādu aculiecinieku jau stājies aci pret aci ar jaunekli, kurš lauzies svešā dzīvokļa durvīs. Uz aicinājumu nomierināties svešinieks nav reaģējis, bet tā vietā, meties abiem virsū.

Vīrietis bija stiprā alkohola reibumā. Aizturētais izrādījies Polijas pilsonis.

Ņemot vērā, ka mājas iedzīvotāji nebūt nebija mierā ar apreibušā izdarībām, vīrietis nogādāts policijas iecirknī, kur gan pašu roku dzelžos saslēgto skandalētāju, gan vairākus tobrīd klātesošos policistus pārsteigusi dežuranta palīdzes iesaistīšanās sarunā. Jaunā sieviete, izdzirdot vīrieša klaigāšanu, negaidīti uzrunājusi aizturēto skaidrā poļu valodā.

Lai arī Polijas iedzīvotājs Purvciema iekšpagalmos izvietotajā policijas iecirknī saņēmis gluži vai neticamu “servisu”, tas tomēr nav apskaidrojis vīrieša prātu un viņš atteicies no alkohola ekspertīzes uz vietas. Līdz ar to policisti bijuši spiesti aizturēto nogādāt ekspertīžu centrā, kur mediķi konstatējuši, ka vīrietis ir vairāk nekā četru promiļu reibumā. Pēc šī atklājuma skandalētājs nonācis atpakaļ iecirknī, kur varējis pāris stundas izgulēt reibumu un tad drīkstējis doties mājās. Protams, ar soda protokolu kabatā.

Pats aizturētais likuma sargiem atklājis, ka šeit ieradies peļņā un strādā kādā netālu esoša lielveikala būvlaukumā. Kopā ar kolēģiem viņš noīrējis dzīvokli Purvciemā, taču, atgriežoties mājās, nejauši sajaucis stāvus vai kāpņu telpas. Un tad jau izdzertais alkohols darījis savu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm