tv3.lv

Par mata tiesu no nelaimes! No jumta krītoši akmeņi gandrīz trāpa riteņbraucējam

Jūlija sākumā kāds vīrietis pēc izbrauciena ar divriteni pa Lāčplēša ielu mājās atgriezās krietni nemierīgs. Daudzstāvu ēkas remontdarbu veicēji apdraudēja velosipēdista dzīvību, taču atvainošanās no atbildīgajiem saņemta netika. Vīrietis ir nolēmis to panākt, pierādot taisnību ar novērošanas kameru palīdzību.

2020. gada 5. augustā 21:25

Pirms mēneša Lāčplēša ielā Rīgā strādājošais Andrejs devās uz darbu ar velosipēdu un knapi izvairījās no ēkas fasādes gabala, kas krita viņam uz galvas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas akmens nokrita aptuveni vienas sekundes attālumā no manis. Ja nebūtu veloķiveres un būtu braucis kādu sekundi vēlāk, iznākums varēja būt pavisam citādāks,” stāsta Andrejs.

Vīrietis redzēja, ka uz drūpošās celtnes jumta strādā ”Rīgas namu pārvaldnieka” strādnieki. Uzņēmuma pārstāve Laura Vaļuma, atbildot uz sūdzību par drošības neievērošanu darba vietā, norādīja, ka darbinieki ne pie kā nav vainīgi, jo akmens krita, pirms sākās remonts.

“Pirms pacēlāja uzstādīšanas un darbu uzsākšanas teritorijas norobežošanas laikā krita atlūzas gabaliņš. Šobrīd dekoratīvais elements ir demontēts, nodrošinot drošu garāmgājēju pārvietošanos,” norāda Vaļuma.

Andreju šāda atbilde neapmierina, un viņš jūtas apmelots. Lai pierādītu savu taisnību, vīrietis uzrunāja tuvējo ēku novērošanas kameru ierakstu īpašniekus.

“Mana reakcija bija diezgan nepatīkama. Es biju stipri pārsteigts, ka tik liels pašvaldības uzņēmums var tik klaji melot. Tagad manā rīcībā ir videonovērošanas sistēmu ieraksti. Pēc videoierakstiem tas ir redzams – plkst. 9.34 kabīne paceļas augšā ar strādniekiem, un aptuveni plkst. 9.38 es biju braucis garām. Tajā brīdī nokrita akmens no jumta. Viņi apgalvo, ka atlūza kritusi, pirms viņi sākuši darbus un pirms darbi pabeigti. Bet tas neatbilst patiesībai,” stāsta Andrejs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Riteņbraucējs saka, ka viņam nav konkrēta mērķa, meklējot pierādījumus par savu apgalvojumu patiesumu, bet atvainošanos gan viņš vēloties.

Uzņēmums pretēji Andreja teiktajam apgalvo, ka vīrietim jau sniedza rakstveida atvainošanos. Raidījums “Degpunktā” turpinās sekot notikumu gaitai.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm