Par pensionāres aplaupīšanu Daugavpilī aiztur vīrieti

Pagājušās nedēļas nogalē tika aizturēts vīrietis, kurš Daugavpilī aplaupīja kādu pensionāri, kura nu pat bija izņēmusi naudu no bankomāta, liecina Valsts policijas (VP) sniegtā informācija.

2022. gada 28. novembrī 13:09

Šā gada 26. novembrī 1976. gadā dzimis vīrietis Daugavpilī aplaupīja 1949. gadā dzimušu sievieti. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, sieviete izņēma no bankomāta skaidru naudu vairāku simtu eiro apmērā, pēc kā, iespējamā vainīgā persona sievieti pagrūda un izrāva naudu no rokām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izsaka pateicību diviem vīriešiem, kuri, redzot situāciju, nepalika vienaldzīgi un saviem spēkiem laupītāju notikuma vietā aizturēja, pēc kā nekavējoties tika izsaukta Valsts policija, kura personu nogādāja īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Vīrietis jau iepriekš vairākkārt ir nonācis policijas redzes lokā.

Nolaupītā nauda tika atdota īpašniecei un pret iespējamo vainīgo personu uzsākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar laupīšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm