tv3.lv

Pārdaugavā uz gājēju pārejas notriec velobraucēju

Par negadījumu Mārupes ielā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uzzināja pēc plkst. 11.00 dienā, kad dežūrdaļā vienlaikus zvanīja vairāki avārijas liecinieki.

Kāda riteņbraucēja ar automašīnu “Citroen” neveiksmīgi satikās tieši uz gājēju pārējas, un, kā stāsta “bulkvāģa” šoferis, mazāk aizsargātā satiksmes dalībniece brauca krietni ātrāk nekā vajadzētu, lai droši šķērsotu brauktuvi.

“Citroen” vadītājs

“Viņa lidoja! Ātri brauca. Es pats braucu lēnām, pirms tam palaidu garām divus gājējus. Es redzēju divas sievietes. Viena bija gados, otra jauna. Tā, kas gados, ātri pārskrēja pāri. Es braucu lēnām, ap 20-30 kilometriem stundā. Pa gabalu redzēju, ka lido tas velosipēdists, bet viņš vēl bija tālu. Es braucu, bet viņa jau pēkšņi jau te. Nebremzējot, nekā. Kā brauca, tā arī… Es viņai ietriecos priekšējā ritenī, viņa uzkrita uz motora pārsega un no tā pēc tam nokrita uz zemes.”

Uzklausīt cietušās versiju par notikušo nebija iespējams, jo sievieti mediķi nekavējoties aizveda uz tuvāko slimnīcu. Konstatētas vairākas traumas, bet veselības stāvoklis mediķu skatījumā ir apmierinošs un stabils.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm