Pārdaugavā zem vilciena pakļūst vīrietis

Uz nomaļa sliežu ceļa 23.augusta pievakarē notika traģisks negadījums. Zem vilciena pakļuva 37 gadus vecs vīrietis, un viņa dzīvība izdzisa turpat uz sliedēm, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Dzirciemā, pretī Tapešu ielas 46. namam vakar vietējie pieredzēja šausminošus notikumus. Iedzīvotāji atceras, ka pievakarē, kāda tīņu kompānija tālumā pamanīja vīrieti, kas steidzās pāri dzelzceļa sliedēm, bet pa tām tobrīd brauca lokomotīve.

“Divas meitenes, pusaudzes, gāja pa to pusi. Viņš skrēja no šejienes. Viņi piegāja, domāja varbūt, ka viņš nokrita blakus sliedēm, bet, kad piegāja tuvāk, jau pamanīja, ka galva ir atsevišķi, ķermenis atsevišķi. “Viņš skrēja. Skrēja tieši virsū. Meitenes saka, ka apzināti. Viņas pieskrēja, ieraudzīja, ka viss ir slikti un izsauca policiju. Atbrauca kriminālā policija. Es jautāju, kāds vecums viņam bija? Viņas atbildēja, ka ap 30 gadiem,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbildīgajiem dienestiem ierodoties, gūts apstiprinājums, ka vīrietis gājis bojā, un, visticamāk, nāve iestājusies nekavējoties. Lokomotīve pēc incidenta apstājās gandrīz turpat sadursmes vietā, kas nozīmē, ka tās ātrums nebija liels. Apkārtējie zina stāstīt, ka vilciena kustība šajā dzelzceļa līnijā, kas no Zasulauka ved uz Bolderāju, nav visai intensīva, proti, sastāvi gar šo vietu nobrauc ne biežāk kā divas vai trīs reizes dienā, turklāt mašīnisti vienmēr taurē, brīdinot par lokomotīves tuvošanos, ka arī brauc ar minimālu ātrumu.

Visi šie faktori apkārtējiem liek spekulēt, ka skrējiens pāri dzelzceļa sliedēm nepiemērotā brīdī bija mērķtiecīgs. Policisti, kā to šādos gadījumos pieprasa procedūra, ir uzsākuši kriminālprocesu.

Neoficiāli avoti raidījumam “Degpunktā” ziņo, ka bojāgājušais ir Rīgas domes deputāts Aleksandrs Kuzmins. Vietējie iedzīvotāji mediju publikācijās atpazīst savu kaimiņu.

“Viņš šeit dzīvo, es viņu zinu. Mūsu kaimiņš. No tās mājas, mēs viņu zinām ļoti labi,” norāda vietējie iedzīvotāji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Traģēdijas faktu nenoliedz arī Kuzmina kolēģis Miroslavs Mitrofanovs, gan nevēloties sniegt plašākus komentārus. Viņš izsaka līdzjūtību piederīgajiem: “Mums būtu svarīgi, lai televīzijā izskanētu līdzjūtības vārdi bojā gājušā tuviniekiem un draugiem.”

Aleksandrs Kuzmins bija Latvijas Krievu savienības (LKS) Rīgas domes deputāts. Vēsturē viņš paliks, kā viens no vislabākajiem juristiem, kas strādāja cilvēktiesību jomā. Viņš strādāja ar vairākām lietām Eiropas Cilvēktiesību tiesā un strādāja sekmīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu