Pārgalvība varēja maksāt dzīvību: Ozolniekos izglābts “bļitkotājs”

Izskatās, ka zemledus makšķerniekiem sava nodarbe būtu jāpaliek malā līdz nākamajai ziemai, tomēr azarts un vilinājums kāpt uz irdena ledus joprojām ir liels. Daudzi ziemas copes entuziasti vēl cenšas paspēt izvilkt kādu zivi no āliņģa, taču pārgalvība mēdz maksāt dārgi. Nedēļas nogalē kāds vīrietis Ozolniekos teju zaudēja dzīvību, ielūstot dīķī.

Piektdien ugunsdzēsēji glābēji pēc piecu stundu ilgiem meklējumiem padevās Daugavas priekšā, kas rīta pusē bija “sagūstījusi” kādu zemledus makšķernieku. Par to, ka vīrietis ir noslīcis, liecināja ļaunu vēstošs caurums ledū un saucieni pēc palīdzības, kurus dzirdēja kāds garāmgājējs.

Vīrieša meklēšana netika turpināta. Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvais dežurants skaidro, ka, rūpīgi izvērtējot Nāves salas apkaimes iezīmes un straumi, tērēt resursus būtu nelietderīgi un pat bīstami.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par spīti brīdinājumiem, zemledus makšķernieki nespēj atturēties no kārdinājuma vēl pēdējās reizes uzkāpt uz plānā ledus. Tas pierādījās arī svētdien, kad ap plkst. 11.00 no rīta Ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma zvanu no Ozolnieku pagasta. Dīķī bija ielūzis makšķerēšanas entuziasts.

Ugunsdzēsēji glābēji viņu izcēla no ūdens un nogādāja krastā, nododot viņu mediķiem. Glābēji norāda, ka, iestājoties pavasarīgajam laikam, ledus kļūst irdens un aicina uz tā nekāpt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm