tv3.lv

Pēc dienu garas meklēšanas Juglas ezerā nav izdevies atrast 2002. gadā dzimušo jaunieti

Vakar, 22. maijā, Saulkrastu policijas iecirknis izsludināja meklēšanā 2002. gadā dzimušo Arseniju Astapovu, kas svētdien ap plkst. 10.00 no rīta izgāja no mājas Liedaga ielā, Garkalnes pagastā, un pazuda. Nekādas iespējas sazināties ar Arseniju nav, pats viņš arī nedz likumsargiem, nedz radiniekiem neziņoja par savu atrašanas vietu.

Valsts policija aicina aplūkot jaunieša fotogrāfijas un atsaukties ikvienu, kam ir ziņas par puiša iespējamo atrašanās vietu. Šodien netālu no adreses, kur pazudušais bija pēdējo reizi redzēts, policijas izmeklētājiem pievienojās arī kolēģi no glābšanas dienesta, jo likumsargu rīcībā nonāca informācija, ka, iespējams, meklētais īsi pirms pasušanas gāja peldēties. Glābēji apsekoja Juglas kanālu.

Vietā, kur strādāja operatīvie dienesti, TV3 sastapa vietējo iedzīvotāju, kas padalījās ar redzēto, cerībā, ka viņa liecības varēs sekmēt pazudušā meklēšanu: “Vakar es braucu uz šejieni ap plkst. 14.00. Pie kāpnītēm stāvēja čalis sakrustotām rokām un bez drēbēm. Mēs vēl ar brāli domājām, kurš šādā laikā var bez drēbēm stāvēt. It kā sākumā domāju, ka viņš peldējies, bet viņš uz šejieni bija atvests un drēbes palikušas mājās.”

Jācer, ka ļaunākais no scenārijiem neizrādīsies patiess un meklētais atradīsies sveiks un vesels, taču glābšanas dienests sadarbībā ar policiju Juglas kanāla apsekošanu turpinās. Lietderīgu informāciju par puiša iespējamo atrašanās vietu var sniegt, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm