tv3.lv

Pēc sadzīviska konflikta Jelgavas pusē bezvēsts pazudusi sieviete

Jelgavniekam Kristiānam pagājušajā nedēļā ierodoties mājās pēc sūras darba dienas, nācās saskarties ar visai nepatīkamu ainu. Viņa dzīvesbiedre Madara laipni sēdēja ar pretējā dzīvokļa kaimiņu, kurš uz sievu esot metis aci jau labu laiku. Kristiāns sācis skaidrot un risināt radušos situāciju, un kā izrādījās, šī nebūt nebija pirmā reize, kad kaimiņš atnācis ciemos. Pēc Kristiāna vecākā dēla teiktā, laikā, kad tētis ir darbā, kaimiņš ir biežs pamātes viesis.

Tā nu, izejot no mājas 19. septembrī, dzīvesbiedre vēl līdz šim nav atgriezusies. Izslēgts ir arī Madaras telefons un nekādas jaunas informācijas par viņas prombūtnes apstākļiem nav.

Ievācoties dzīvoklī, par uzmācīgo kaimiņu bija ir brīdinājuši arī citi mājas iedzīvotāji, piebilstot, ka viņš ļoti prasmīgi spēj manipulēt ar cilvēka jūtām un iegūt uzticību. Vīrietis agrāk esot atradies psihoneiroloģiskajā uzskaitē. Savukārt pati Madara esot viegli pierunājama un atsaucīga. Aizejot no mājām, sieviete pameta ne tikai civilvīru un viņa dēlu, bet arī pameta savu gadu un astoņus mēnešus veco dēliņu, kurš ļoti ilgojas pēc mammas.

Pēc Kristiana iesnieguma Valsts policija ir uzsākusi Madaras meklēšanu, atbilstoši noteiktajai kārtībai, taktikai un metodikai.

Ikviens, kuram ir zināma kāda informācija par pazudušo sievieti, ir aicināts informēt Valsts policiju pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm