tv3.lv

Pedagogam Engures novada izglītības iestādē nolaupa portatīvo datoru un mobilo tālruni

Trešdien, 14. aprīlī, Engures novada izglītības iestādē vīrietis pedagogam nolaupīja portatīvo datoru un mobilo tālruni, lietojot vardarbību un izsakot draudus, informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldē.

2021. gada 15. aprīlī 14:17

14. aprīlī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī tika saņemta informācija no izglītības iestādes Engures novadā par to, ka kāds vīrietis ap pulksten 12.20 iegājis pedagoga kabinetā, izteicis draudus nogalināt viņu, kā arī lietojis vardarbību, nodarot fiziskas sāpes, un nolaupījis izglītības iestādei piederošo portatīvo datoru “Acer” un pedagogam piederošo mobilo tālruni “Huawei”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noziedzīgās darbības rezultātā tika nodarīti materiālie zaudējumi 590 eiro apmērā.

Tajā pašā dienā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma policijas policisti, veicot kriminālprocesuālās darbības, aizturēja iespējamo vainīgo personu un atguva nolaupītās mantas. Veicot sankcionētu kratīšanu, 1989. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā tika atrastas un atgūtas nolaupītās mantas.

Vīrietis tika aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Par notikušo tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību, un šobrīd turpinās izmeklēšana un precīzu nozieguma apstākļu un motīvu skaidrošana, kā arī tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajai personai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm