Pie daudzdzīvokļu mājas Rīgā atrod smagi ievainotu vīrieti

Pirmdien, 28. septembrī, Rīgā, Maskavas forštatē, pie daudzdzīvokļu mājas garāmgājēji atraduši uz asfalta gulošu vīrieti ar nopietnu galvas traumu. Ievainojumi gūti, izkrītot pa trešā stāva logu.

2020. gada 28. septembrī 21:04

Neatliekamās palīdzības dienesta mediķiem, piestājot notikuma vietā, uzreiz kļuva skaidrs, ka situācija ir nopietna. Izsaukti papildu spēki, proti, ārstu speciālistu brigāde.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cietušais vīrietis bija pie samaņas un komunicēja ar ārstiem visu laiku, kamēr tie snieguši viņam pirmo palīdzību un centušies noguldīt uz nestuvēm. Nekavējoties pie mājas piestāja arī patruļpolicijas vīri un devās ievainotā kunga dzīvoklī, lai noskaidrotu, kā incidents noticis.

“Es šeit atnācu, kad viņš te uz asfalta jau gulēja. Viņš pat piecelties mēģināja, es viņam pat roku devu, nesanāca. Pats pacelt viņu es arī nevarēju,” stāsta kaimiņš.

Vaicāts, vai vīrietis izkrita pa logu nejauši, kaimiņš atbild: “Grūti jau pateikt. Kad es ar viņu iepazinos, viņš strādāja, normāls vecis bija. Kopā ar savu dēlu staigāja, bet pēc tam kaut kas ar galvu viņam atgadījās un viss. No visiem sāka baidīties.”

Kaimiņi stāsta, ka neilgi pirms lēciena cietušā sieva ar dēlu aizbraukuši uz poliklīniku, bet kungs dzīvoklī atstāsts ar sociālo aprūpētāju. Neoficiāla informācija liecina, ka vīrietis pats bez jebkāda iemesla piegāja pie atvērta loga un pa to izlēca.

“Šajā mājā palodzes ir zemā līmenī. Es savā dzīvoklī baidos skatīties pa logu, jo es varu pār to palodzi pārkrist. Tas ir otrais iespējamais iemesls. Ja viņš pats izdomāja nolēkt, tas jau cits jautājums, bet es neko nevaru apgalvot,” saka kaimiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Oficiāls policijas slēdziens būs zināms pēc nozīmēto ekspertīžu veikšanas. Nelaimes brīdī likumsargiem nebija iespējams saņemt no cietušā paskaidrojumus.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm