tv3.lv

Pie Zemitāna tilta kāds apjucis sirmgalvis paša spēkiem nespēj atrast mājas

2021. gada 18. maijā 21:41

Ap plkst. 21.30 Rīgas pašvaldības policisti saņēmuši kādas jaunas sievietes zvanu, ka netālu no Zemitāna tilta sastapusies ar apjukušu sirmgalvi, ziņo TV3 raidījums “Degpunktā”.

“Attiecīgi uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas centra pārvaldes autopatruļa, un notikuma vietā tika sastapts gan nomaldījies kungs, gan izsaucēja. Sieviete daļēji jau bija noskaidrojusi vīrieša datus,” skaidro Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Geidāne.

Samērā ātri izdevās noskaidrot viņa dzīvesvietas adresi. Attiecīgi tika sazvanīta arī vīrieša sieva, kura apstiprināja, ka viņš dzīvo konkrētajā adresē.

“Es kaut kādu stundu pastaigājos, un tad viņš bija tur, es paprasīju un sapratu, ka kaut kas nav ar atmiņu,” par notikušo stāsta sieviete, kura sastapa vīrieti.

Likumsargi pateikušies izsaucējai par ziņu un aicinājuši pensionāru savā auto, lai nogādātu mājās, kur nejauši sastapušies arī ar sirmā vīra dēlu, kurš jau bija devies meklēt pazudušo kungu.

Šajā situācijā viss beidzies veiksmīgi, kungs dēla pavadībā nogādāts līdz pat savai mājvietai un nodots ģimenes locekļu aprūpē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm