Pļavniekos aizdegas atkritumu novietne

27. septembrī 21:40

Nakts stundā ap pulksten diviem, kad gandrīz visi mājas iedzīvotāji jau bija devušies pie miera, Rīgā, Augusta Deglava ielas deviņstāvu ēkas konteineru novietnē, izcēlās ugunsgrēks, vēsta “Degpunktā”.

Mājas iedzīvotāji, kas naktī ugunsgrēku nepamanīja, sekas ieraudzīja jau rīta pusē. No zaļā atkritumu konteinera pāri palikusi bija tikai sakususi plastmasa un pussadegušas ēdienu iepakojumu atliekas. Šis gadījums, kas aiz sevis atstājis kodīgu deguma smaku, melnas sienas un izdegušus dēļus, nav vienīgais, kas nesen noticis šajā apkaimē.

“Tieši šeit pirmo reizi. Citās reizēs kaimiņu mājā arī dega konteiners. Tāds pats konteiners. Ļoti vienkārši, iemeta izsmēķi. Tur ir daudz papīra, labvēlīga augsne, tāpēc arī tā deg,” stāsta Aleksejs, kurš pamanīja ugunsgrēku.

Ugunsgrēkā neviens nav ne cietis, ne evakuēts. Glābēji liesmas apdzēsa ātri.

Zināms, ka kopējā izdegusī platība ir četri kvadrātmetri, un šodien mājas iedzīvotāji ir tikuši jau pie jaunas atkritumu tvertnes, cerot, ka nekas tāds vairs neatkārtosies.

“Atkritumu vads, kas iet cauri visiem stāviem – liesmas lauzās ārā no atkritumu vadu aizvērtajiem vākiem!” stāsta iedzīvotājs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm