Pļavniekos novērš pašnāvības mēģinājumu – lēcienu no mājas astotā stāva loga

Lubānas ielā, Pļavniekos, Rīgā ugunsdzēsējiem glābējiem sadarbībā ar policiju veiksmīgi izdevās novērst pašnāvības mēģinājumu, kur pāris draudēja izlēkt no kāda nama astotā stāva loga, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Gados jaunais pāris dienas vidū draudēja izlēkt no kāda daudzdzīvokļu nama astotā stāva loga.

Glābšanas dienesta vīri par bīstamo situāciju Lubānas ielas 115. namā uzzināja ap pulksten četriem pēcpusdienā. Apkārtnē dzīvojošie ziņoja par diviem cilvēkiem, kas, iespējams, grasās lēkt no nama astotā stāva. Glābējiem ierodoties, kāda aptuveni 30 gadus veca sieviete atradās pie palodzes, bet viņai līdzās vīrietis, un, iespējams, abiem bija vienāds nodoms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņa jau uz karnīzes sēdēja. Astotais stāvs. (..) Sieviete sēdēja. Tas no mana kolēģa vārdiem. “Vislabākais” vecums, lai lēktu,” stāsta stāvvietas apsargs.

Glābšanas operācija noritēja ātri. Ugunsdzēsējiem uzlaužot dzīvokļa ārdurvis, pāri izdevās  pasargāt no liktenīgā soļa, ievelkot sievieti un vīrieti atpakaļ dzīvoklī. Tālāk abi nonāca ārstu un policistu rokās, bet pēc brīža aizvesti uz slimnīcu Tvaika ielā, iespējams, lai saņemtu arī psiholoģisku palīdzību.

Piektdien, 30.oktobrī, abu dzīvesbiedru mājoklī valda klusums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm