tv3.lv

Pļavniekos policija no piedzēruša tēva paglābj trīs gadus vecu puisēnu

Policisti vakar no paša tēva paglābuši kādu trīsgadnieku un varējuši savām acīm redzēt visai savādu, divu vīriešu ”deju”.

2020. gada 16. jūlijā 21:01

Saulainās trešdienas pēcpusdienā kāds Pļavnieku iedzīvotājs vienā no Salnas ielas iekšpagalmiem pamanījis satraucošu ainu – trīs pilnīgi piedzērušos vīriešus, kuri nav varējuši pat nostāvēt kājās, un kādu puisēnu, kurš spēlējies turpat līdzās kompānijai. Likumsakarīgi, ka tikai mirkli vēlāk par šiem notikumiem uzzinājuši arī apkaimē patrulējošie pašvaldības policisti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Saņemot izsaukumu, protams, reaģējām, jo iesaistīts ir bērns. Ļoti ātri aizbraucām un, ierodoties notikumā vietā, pamanījām, ka tiešām vienā no Salnas ielas namiem pie koka guļ trīs personas, blakus ir alkohola pudeles un spēlējas aptuveni trīs gadus vecs bērns. Viens pats staigā, ir nedaudz nosmērējies, ir nobrāzti ceļi. Uzrunājām personas, kuras gulēja. Tās gan uz mūsu modinājumiem neatsaucās,” stāsta RPP Latgales pārvaldes inspektors Sandis Gedominskis

Lai arī brīdi vēlāk inspektoriem tomēr izdevies pamodināt apreibušo bērna tēvu, vīrietis atradies tādā alkohola reibumā, ka nespēja neko sakarīgu izstāstīt. Vīriem gan izdevies izdibināt, ka bērnam ir arī māte, kura atrodoties darbā, taču uzzināt viņas telefona numuru nebija iespējams, jo tēva mobilais telefons bija izlādējies.

Taču, veicot nelielu izmeklēšanu un iztaujājot klātesošos, policisti tomēr visu vērsuši par labu – noskaidrota mātes darbavieta, kolēģi sazinājušies ar to un drīz vien mātes mobila telefona numurs jau bija inspektoru rīcība.

“Māte skaidroja, ka jau apmēram trīs stundas meklē bērnu. Viņa zina, ka tēvs ar bērnu ir izgājis, bet nezināja, ka tādā reibumā vīrietis ir. Sieviete arī pati ieradās notikuma vietā,” norāda Gedominskis.

Māte notikuma vietā ieradusies ātri, un arī bērns viņu uzreiz atpazinis. Bērna tēvu policija nogādāja iecirknī, lai uzsāktu administratīvo lietu. Tāpat likumsargi apsekoja bērna mājokli, lai pārliecinātos, ka apstākļi ir piemēroti. Pēc apskates secināts, ka tie ir labi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm