Plīts defekta dēļ dzīvoklī Dārzciemā noplūst gāze

Gāzes plīts defekta dēļ kādā dzīvoklī Dārzciema mikrorajonā šodien telpas piepildījās ar gāzi. Kaimiņi sazinājās ar atbildīgajiem dienestiem, kuri tika galā ar noplūdi, kamēr mitekļa saimnieki nemaz nebija mājās, vēsta “Degpunktā”.

Paprāvs vīriešu bariņš formas tērpos šorīt aktīvi darbojās kādas sievietes dzīvoklī, kamēr viņa pati nebija mājās. Jaunrozes daudzstāvu nama iemītnieki bija sajutuši iekštelpās gāzes smaku un ziņojuši par to avārijas dienestam. Kad “Gaso” pārstāvji ieradās adresē un konstatēja, no kura dzīvokļa nāk nepatīkamais aromāts, bet uz klauvējieniem pie durvīm neviens nereaģēja, tika pieņemts lēmums palīdzību lūgt valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem.

VUGD Rīgas 8. daļas vada komandieris Aleksejs Cikunovs stāsta, ka, ierodoties vietā, konstatēta gāzes noplūde. Uz pirmā stāva dzīvokļa bija restes, tās nolemts nelauzt, glābēji iekļuva pa koka durvīm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cilvēkus no apkārtējiem dzīvokļiem nebija nepieciešams evakuēt. Glābēju darbošanās pie nama gan daļu mājinieku pamatīgi satrauca. Galvenokārt kaimiņi vēlējās uzzināt vai ar sievieti, kuras dzīvoklī notika gāzes noplūde, viss ir kārtībā.

Kaimiņiene stāsta, ka visiem vajag uzmanīgi gāzi izslēgt, iekams atstāj mājokli

Pēc laika steidzīgā solī mājās atgriezās arī dzīvokļa saimniece. Avārijas dienesta darbinieki sievieti informēja par notikušo, un, lai noformētu aktu par izlauztajām dzīvokļa durvīm, notikuma vietā ieradās arī likumsargi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm