tv3.lv

Policija Ādažu novadā konstatē 19 jauniešu pulcēšanos un narkotisko vielu lietošanu

Policija otrdien, 20. aprīlī, Ādažu novadā vienkopus konstatējusi 19, iespējams, narkotiku reibumā esošus jauniešus, liecina Valsts policijas publiskotā informācija “Facebook”.

2021. gada 21. aprīlī 18:26

20. aprīlī ap pulksten 17.00 Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju, ka Ādažu novadā ārtelpās pulcējas personas. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka vienuviet atrodas jaunieši, kuri, iespējams, lietojuši narkotiskās vielas, tāpēc uz notikuma vietu izsaukti arī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa policisti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijai ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka iepriekš minētajā vietā pulcējas 19 personas, no kurām 13 personas ir nepilngadīgas. Turklāt visu personu uzvedība liecināja, ka, iespējams, lietotas narkotiskās vielas. Tāpat turpat pie jauniešiem atrasta arī zaļganbrūna viela, kam šobrīd nozīmēta ekspertīze, lai noteiktu tās veidu un daudzumu.

Saistībā ar notikušo tika uzsākti 19 administratīvā pārkāpuma procesi par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu no desmit līdz piecdesmit sešām naudas soda vienībām.

Tāpat uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt pašvaldības policijas darbinieki vērtēs, vai iepriekš minētajā notikuma vietā pārkāpti valstī noteiktie ierobežojumi – pulcēšanās.

Lai efektīvi cīnītos ar noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu apriti, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot – notikuma brīdī zvanot pa tālruņa numuru 110 vai rakstot iesniegumu portālā Latvija.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm