tv3.lv

Policija aicina neizmantot Daugavgrīvas stadiona skeitparka rampu

Jūnija vidū Rīgas pašvaldības policija apsekoja Daugavgrīvas stadionu un konstatēja tur esošā skeitparka konstrukciju bojājumus. Uzreiz pēc tam informācija nosūtīta Rīgas pilsētas būvvaldes speciālistiem, kuri uzdeva skeitparka rampas pārvaldītājam nekavējoties nodrošināt tā ekspluatācijas pārtraukšanu līdz bīstamības novēršanai.

2021. gada 6. jūlijā 13:08

Rīgas pašvaldības policija informē, ka skeitparka rampas pārvaldītājs šobrīd izvērtē vai konstrukcijas ir iespējams atjaunot vai būvi būs nepieciešams demontēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kārtībsargi atzīmē, ka šobrīd bīstamā teritorija ir norobežota ar policijas lentēm, tomēr tās tiek regulāri norautas. Skeitparku periodiski apseko gan teritorijas apsargs, gan Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes autopatruļas.

Lai preventīvi novērstu nelaimes gadījumus, policija aicina neapmeklēt Daugavgrīvas skeitparka rampu, nebojāt tajā izvietotās norobežojošas lentes, kā arī vecākus izskaidrot saviem bērniem, ka atrašanās uz šīs skeitparka rampas līdz konstatēto bojājumu novēršanai ir bīstama.

Vienlaikus, lai veicinātu sekmīgu Rīgas iedzīvotāju un policijas sadarbību, kā arī preventīvi novērstu iespējamās nelaimes, ja iedzīvotāji pamana, ka personas ir neatļauti izmanto skeitparka rampu, aicinām nekavējoties par to informēt policiju, zvanot pa diennakts operatīvo tālruni 110 vai uz RPP Kurzemes pārvaldes dežūrdaļu – 67181580.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm