Policija aizturēja kādu vīrieti aizdomās par naudas izkrāpšanu, piedāvājot izīrēt dzīvokļus

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa policisti ceturtdien, 4. februārī, aizdomās par naudas izkrāpšanu, piedāvājot izīrēt dzīvokļus, aizturējuši kādu vīrieti, kurš komunikācijā ar potenciālajiem klientiem sevi dēvēja par Māri Pozdņaku, informē policijā.

2021. gada 5. februārī 16:38

Likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis, iespējams, apkrāpis ne vienu vien cilvēku, kurš vēlējies lielākoties Rīgas reģionā īrēt dzīvokli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis, iespējams, veicis krāpnieciskas darbības saistībā ar dzīvokļu izīrēšanu, proti, solījis rezervēt potenciālajam īrniekam dzīvokli, ja uz viņa norādīto bankas kontu tiks pārskaitīta drošības nauda. Pēc naudas ieskaitīšanas kontā, dzīvokļu īre nav nodrošināta un nauda arīdzan nav atgriezta, tāpat arī tālākā komunikācija pārtrūkusi.

Ikviens, kurš cietis no līdzīgām pretlikumīgām darbībām, aicinātsvērsties policijā, ziņojot Rīgas Teikas iecirknim, kura lietvedībā atrodas šī lieta – zvanot uz tālruņa numuriem 67909000 vai 110.

Lasi vēl šo: Policisti aiztur rūdītu narkomānu, kurš atradies meklējamo personu sarakstā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm