Policija aptur jaunieti traucamies ar 170 kilometriem stundā

Cēsu novadā policija apturējusi jaunieti, kurš traucies ar ātrumu 170  kilometri stundā, lai gan atļautais braukšanas ātrums bija 90 kilometri stundā, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ance Rozīte.

4. oktobrī 12:20

VP ekipāža 1. oktobrī, uzraugot satiksmi, Cēsu novadā, Vaives pagastā, uz autoceļa Valmieras-Cēsis-Drabeši 31. kilometrā fiksēja ļoti steidzīgu “BMW” markas automašīnu, kas pārvietojās virzienā no Valmieras uz Drabešiem ar ātrumu 170 kilometri stundā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Automašīnas vadītāja pārbaudē policija konstatēja, ka pie “BMW” stūres sēdies 2003. gadā dzimis jaunietis.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Šajā gadījumā par pārkāpumu autovadītājam piemērots naudas sods 360 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem, piebilst Rozīte.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm