Policija lieto fizisku spēku un speclīdzekļus agresīva vīrieša savaldīšanai dzīvesbiedres darbavietā

Rīgas pašvaldības policija (RPP) šonedēļ lietojusi fizisku spēku un speclīdzekļus agresīva vīrieša savaldīšanai dzīvesbiedres darbavietā, informēja RPP.

19. augustā 15:21

Ceturtdienas vakarā pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas sievietes, kura skaidroja, ka viņai ar bijušo dzīvesbiedru izcēlies konflikts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma


Cietusī sieviete skaidroja, ka viņas bijušais dzīvesbiedrs ieradies viņas darbavietā un visu kolēģu klātbūtnē iesitis pa seju pļauku. Tāpat sieviete atzina, ka jau esot rakstījusi iesniegumu policijā un vīrietim jau iepriekš piemērots aizliegumus viņai tuvoties.

Savukārt 29 gadus vecais vīrietis apgalvoja, ka starp viņiem neesot bijis konflikts un atnācis pie savas dzīvesbiedres uz darbavietu ar puķēm, lai salīgtu mieru.

Pēc neilga brīža vīrietis kļuva agresīvs arī policistu klātbūtnē – bļāva uz sievieti, lamājās cieņu aizskarošiem vārdiem un mēģināja viņai uzbrukt.

Pārkāpējs nereaģēja uz policistu aizrādījumiem pārtraukt agresīvo uzvedību, tādēļ kārtības sargi lietoja fizisku spēku un speclīdzekļus, proti, asaru gāzi un roku dzelžus.

Policijas darbinieki cietušai sievietei piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi, tomēr sieviete atteicās. Savukārt agresors tika nogādāts Valsts policijas iecirknī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu sākts administratīvā pārkāpuma process, kas paredz līdz 700 eiro lielu sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm