tv3.lv

Policija Saldus un Talsu novados likvidējusi marihuānas audzētavas

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām izdevies likvidēt divas marihuānas audzētavas Talsu un Saldus pusē, portālu Skaties.lv informē Valsts policija.

2019. gada 24. oktobrī 16:20

Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēti divi vīrieši.

Šā gada oktobrī policija kāda vīrieša īpašuma pagrabstāvā Talsu novadā atklāja marihuānas audzētavu ar visām tās audzēšanas iekārtām. Izmeklēšanas laikā tika izņemti 10 marihuānas augu stādi un aptuveni 700 grami izžāvētas marihuānas, kā arī dažādas audzēšanai paredzētas iekārtas, kā arī ķīmiskas vielas, to augšanas veicināšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Saldus novadā, Nīgrandes pagastā, policija kāda vīrieša īpašumā uzietā audzētavā kopumā izņēma piecus marihuānas augu stādus, kā arī izžāvētu marihuānu. Arī šajā gadījumā bija audzēšanai paredzētās iekārtas.

Abi vīrieši iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem. Vīriešiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Policija norāda, ka abi gadījumi nav savstarpēji saistīti. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi un notiek izmeklēšana. Tāpat kriminālprocesu ietvaros ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu precīzu narkotisko vielu daudzumu un sastāvu.

Valsts policija informāciju par personām, kuras ražo, iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz Valsts policijas uzticības tālruni 67075444. Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī vai Valsts policijas mājaslapā, atzīmējot kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm