tv3.lv

Policija Sarkandaugavā uz brauktuves atrod bezvēsts pazudušu puisi

Sestdien, 16. jūlijā, neilgi pēc pusnakts, patrulējot Sarkandaugavā, pie Rīgas pašvaldības policijas (RPP) ekipāžas vērsās sieviete, kura norādīja, ka tepat pa brauktuvi staigājot kāds jaunietis, kurš izskatoties apmaldījies. Reaģējot uz situāciju, RPP darbinieki devās meklēt aprakstīto jaunieti, informē policija.

18. jūlijā 15:29

Nedaudz tālāk likumsargi pamanīja aculiecinieces aprakstam atbilstošu puisi, kurš skaidroja, ka viņam ir auksti un vēlas pasēdēt operatīvajā transportlīdzeklī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc ilgas sarunas ar 18 gadus veco jaunieti, policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot sastaptā puiša personas datus. Tāpat bija redzams, ka personai ir nervu sistēmas traucējumi. Jaunietis uz ielas atradās kreklā, šortos un čībās, kā arī rokās bija rotaļlieta un izlādējies telefons.

Ņemot vērā personas uzvedību, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde, kura jaunieti apskatīja un konstatēja, ka personas hospitalizācija nav nepieciešama.

Pārbaudot puiša datus, noskaidrots, ka persona ir meklēšanā kā bezvēsts pazudušais, tādēļ sastaptais jaunietis tika nogādāts pie vecmammas Āgenskalnā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm