tv3.lv

Policijas darbā asumu netrūkst! Iereibis karstgalvis Torņakalnā ķeras pie cirvja

Pirms pāris dienām Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem šķietami parasts izsaukums negaidīti izvērtās par īstu drāmu, kas tikai veiksmīgas sakritības dēļ beidzās bez asinsizliešanas.

2018. gada 1. martā 21:04

Darba dienas izskaņā kārtības sargi saņēma kāda satraukta iedzīvotāja telefona zvanu, kurā atskanēja lūgums nekavējoties ierasties kādā namā Torņakalnā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mirklī, kad atvērās norādītā dzīvokļa durvis, atklājās, ka šajā vietā mitinās kāds kungs un viņa dzīvesbiedre. Lai arī sākumā abi liegušies, ka šeit nesen noticis ķīviņš, sarunas gaitā tomēr noskaidrojās, ka kāda asāka vārdu apmaiņa iepriekš beigusies ar dūru vicināšanu un sievietei pārsistu galvu.

Neatkarīgi no tā, ka cietusī uzsvēra, ka viņai nav nekādu pretenziju pret vīru, likumsargi lūdza notikuma vietā ierasties “ātrās palīdzības” mediķiem, paralēli pārbaudot strīdā iesaistīto datus.

Mediķi konstatēja, brūce sievietes galvā bija neliela, un arī pati paciente nekādu tālāku palīdzību saņemt nevēlējās.

Brīdī, kad kārtībsargi beidzot nolēma pavadīt pāri līdz policijas automašīnai protokola noformēšanai, kungs paķēra cirvi un sāka to vicināt kārtībsargu virzienā.

 

Met cirvi nost! Met nost! Cirvi zemē! Cirvi met nost! Noliec cirvi zemē!

Manu sievieti lieciet mierā!

Cirvi nomet un normāli runāsim!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kārtībsargiem gan izdevās bravūrīgo mīlnieku savaldīt. Un pēc šāda pavērsiena neadekvāto vīrieti saslēdza rokudzelžos, un uz notikuma vietu vēlreiz tika izsaukti mediķi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm