Policijas darbinieks Liepājas pusē palīdz autobusā raudošai meitenei

Otrdien Valsts policijas (VP) amatpersona autobusā palīdzēja meitenei, kura bija pabraukusi garām savai pieturai un pati mājās nokļūt nemācēja.

2018. gada 7. martā 14:36

Ap plkst. 18.30 VP darbinieks no darba brīvajā laikā atradās pieturā Liepājā, Mirdzas Ķempes ielas galapunktā, lai dotos centra virzienā. Sagaidot autobusu, tajā iekāpa viņš un kāda meitene, kuru tur iesēdināja vecmamma, piekodinot, ka ārā jākāpj Robežu ielā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Autobuss brauca un pamazām uzņēma pasažierus.

Autobusam pārvietojoties pa Uliha ielu, meitene sākusi raudāt. Policists pamanījis, ka viņa joprojām atrodas autobusā, un, atceroties meitenes omītes sacīto par pieturvietu, sapratis, ka viņa savai pieturai ir pabraukusi garām.

Vīrietis piegājis pie meitenes un viņi kopīgi izkāpa no autobusa. Uz jautājumu, vai meitene zina ceļu mājup, viņa atbildēja noraidoši, taču prata nosaukt savu mājas adresi.

Vīrietis piezvanīja kolēģiem Valsts policijā un izskaidroja situāciju. Policijas ekipāža izbrauca uz vietu, kur viņus sagaidīja vīrietis un 8 gadus veca meitene, kuru viņi nogādāja mājās Dzintaru ielā, kur viņu gaidīja māte.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm