tv3.lv

Policisti ar steku uzlauž durvis, lai sniegtu palīdzību nelaimē nonākušai sirmgalvei

Ap diviem naktī policistu palīdzību lūguši kāda Ozolciema ielas nama iedzīvotāji Ziepniekkalnā. Viņi ziņojuši par aizdomīgiem trokšņiem kaimiņu miteklī.

“Sākotnēji sazinājās ar izsaucēju, iegāja arī dzīvoklī, lai saprastu, no kurienes šā saucēja balss nāk. Noskaidroja arī dzīvokli, kas bija stāvu augstāk. Piezvanot pie durvīm, varēja dzirdēt, ka sievietes balss sauc pēc palīdzības, saka, ka ir nokritusi un nevar piecelties,” par notikušo stāsta RPP Zemgales pārvaldes priekšnieka vietnieks Edgars Bensons-Bukšs.

Lai lieki netērētu operatīvo dienestu resursus, inspektori ņēmuši talkā teleskopisko steku, lai paši atvērtu mājokļa durvis. Tas izrādījies neparasti noderīgs šādam, visai netipiskam mērķim.

“Iekļūstot dzīvoklī, darbinieki ieraudzīja, ka vannasistabā uz grīdas sēž kundze, kā vēlāk noskaidrojās, 92 gadus veca kundze, kura paskaidroja, ka ir nokritusi un patstāvīgi nespēj piecelties. Līdz ar to pašvaldības policijas darbinieki izsauca mediķus, viņi ieradās un nolēma, ka hospitalizēt nav nepieciešama, bet sniedza palīdzību. Un, lai kundzei sniegtu atbalstu, sazinājās ar viņas radinieci. Vēl par notikušo tika informēts dežurējošais prokurors un Valsts policijas darbinieks, ņemot vērā, ka tika uzlauztas durvis,” stāsta Edgars Bensons-Bukšs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm