Ķengaraga promenādē uzieti vairāki desmiti paštaisītu priekšmetu ar naglām apkārtējo savainošanai

Kāda sieviete pastaigas laikā Rīgā pie Daugavas atradusi zemē iedurtas vairākas paštaisītas ierīces ar naglām. Skaidri redzams, ka kāds to gatavošanai veltījis gan līdzekļus, gan daudz sava laika, tikai vietējiem grūti noticēt, ka kāds tiešām vēlas ar nolūku savainot cilvēkus un viņu četrkājainos draugus.

Brīdi, kad Valentīna sadūra kāju, uzkāpjot uz naglas, viņas draudzenei pat izdevās nejauši iemūžināt. Sievietes bija devušās pastaigā pa Ķengaraga promenādi un nolēma nofotografēties rudens lapās pie Gulbju pludmales Daugavmalā.

Par laimi, Valentīna netika pie lieliem savainojumiem, tomēr atradums bija, maigi sakot, šokējošs. Visu uzieto sievietes izmeta atkritumos un informēja apkārtnē dzīvojošos sociālajos tīklos: “Paskatieties kāds atradums! Tā ir nagla, kas nāk ārā no zāles. Nu, kādu trīs pirkstu garumā. Varat iedomāties, tā pārdurs gan kurpi, gan čību, jebko citu. Un tas simtprocentīgi ir izdarīts apzināti, tāpēc ka, ja noņem zāli, var redzēt, ka tas ir diezgan stipri iedzīts zemē. Es pagāju tālāk un atradu vēl vienu tādu pašu. Un tas nav nejauši. Un tas atrodas Ķengaragā, promenādē. Tajā pat vietā, kur visbiežāk nāk barot gulbjus.”

Arī “Degpunktā”, pastaigājoties gar Daugavu, atrada dažus bīstamos pašmontētos priekšmetus. Cik ilgi tie tur jau ir nogulējuši, nav zināms, taču, salīdzinot ar vasarā “TikTok” video redzamajiem, tagad atrastie ir uzlaboti.

Vairāki no apkārtnē sastaptajiem iedzīvotājiem bija pamanījuši ierakstu sociālajos tīklos un šobrīd izvērtē, kur pastaigāties.

Likumsargi aicina par šādiem atradumiem ziņot, ne tikai labu gribot visu savākt un izmest. Augustā policijas darbinieki bija saņēmuši informāciju par līdzīgiem priekšmetiem, bet, apsekojot vietu, neko neatrada. “Degpunktā” nodeva Valsts policijai ziņas, ka atkārtoti šīs naglas promenādē ir atrastas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm