Publiskā vietā Juglā, iespējams, pakāries vīrietis

Šķebinošu skatu svētdien bija spiesti izturēt vairāki cilvēki, kas devās pastaigāties vai centās paspēt uz sabiedrisko transportu Rīgā, Murjāņu ielā. Visai publiskā vietā – ielas malā – koka zarā bija pakāries vīrietis. Dažiem gan radušās šaubas, vai tiešām cilvēks pats sev atņēma dzīvību.

Svētdien no rīta Juglā, netālu no autobusa pieturas “Murjāņu iela”, vietējie iedzīvotāji ievēroja netipisku rosību. Operatīvo dienestu darbinieki pie grāvja darbojās ap kāda vīrieša mirstīgajām atliekām.

“Divas policijas mašīnas bija, ar plēvi staigāja. Nezinu, varbūt pēc sniega nokušanas atrada viņu, vai kāds “nožmiegts” pa nakti bija, nemācēšu pateikt,” stāsta garāmbraucējs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tramplīna ielas iedzīvotājs Oļegs ap desmitiem devās pastaigā ar suni Ladu un arī viņa uzmanību piesaistīja policijas bākugunis: “Gāju ar suni uz meža pusi. Tad vēl nekā nebija. Kad atgriezāmies, ieraudzīju, kā mirgo automašīnas.”

Oļegs ievēroja arī to, ka netālu no vīrieša līķa mētājas gara virve, kas varētu noturēt cilvēka svaru. Tas šķitis aizdomīgi: “Tur bija tāds kā zars un gar to augstu, augstu, sarkana virve. (DP: Vai varētu būt tā, ka cilvēks ir pakāries?) Tajā vietā to izdarīt ir ļoti grūti. Manuprāt, viņš nav pakāries, tieši otrādi. Tāpēc, ka tas zars ir ļoti augsts un, kad tur staigāja policisti, viens no viņiem rādīja, ka tur ir zars, pāri zaram pārmeta, tāds garš striķis.”

Likumsargi noliedz, ka notikusi slepkavība, kuru pēc tam mēģināts noslēpt un uzdot par pašnāvību. Vīrieša identitāte ir noskaidrota.

Šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu, taču, kā ierasts šādos gadījumos, ir uzsākts kriminālprocess precīzu apstākļu noskaidrošanai, skaidro Valsts policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm