tv3.lv

Purvciemā daudzdzīvokļu mājas astotā stāva balkonā atrod pakārušos vīrieti

Naktī uz otrdienu, 24. martu, kādā daudzdzīvokļu mājas balkonā pakāries kāds vīrietis. Līķi agrā rīta stundā karājamies astotā stāva balkonā pamanīja vietējie iedzīvotāji.

Purvciema iedzīvotājai Lolitai atšķirībā no daudziem, kam krīzes situācijas apstākļos ir atļauts strādāt mājās, fiziski jāierodas darbavietā. Ierastajā režīmā, pamostoties ap plkst. 6.00, sieviete bija rīta rutīnas pārņemta. Lolita virtuvē gatavoja brokastis, un, kamēr vārījās kafija, viņa pavērās pa logu. Pēkšņi sieviete pamanīja pavisam baisu ainu, kas lika sastingt šausmās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā kā logi pretim tai mājai, es ieraudzīju vīrieša siluetu starp septīto un astoto stāvu. Es izsaucu policiju, viņi ātri atbrauca,” stāsta Lolita.

Sieviete turpināja pa logu vērot turpmāko glābšanas operācijas gaitu. Viņa atceras, ka kopā ar patruļpolicijas ekipāžu pie mājas piestāja arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsti, bet līdz ar viņiem glābšanas dienesta vīri. Pie ēkas piebrauca ar autokāpnēm.

Striķi vai jostu vīrietis bija aptinis ap kaklu un otru galu piesējis pie balkona margām. Pēc lēciena upuris palika karājoties astoņu stāvu augstumā. Nav zināms laiks, kad tieši vīrietis izdomāja padarīt sev galu. Iespējams, izmisumā iedzītais to izdarīja naktī. Aculiecinieki ziņo, ka likumsargu ekipāžas notikuma vietā strādāja līdz plkst. 9.00. Sagaidot apbedīšanas biroja pārstāvjus, likumsargi devās prom. Policija informē, ka Madonas ielā notikušais šobrīd netiek saistīts ar noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību. Notikušā apstākļu noskaidrošanai policisti uzsākuši kriminālprocesu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm